Piedāvājam

Dziļurbuma ierīkošana

Pirms urbuma (dziļurbuma) ierīkošanas darbu uzsākšanas SIA „KJK ūdens apgade” speciālisti sniegs konsultācijas par pazemes ūdens izmantošanas iespējām jebkurā vietā Latvijas teritorijā – nepieciešamo urbuma dziļumu, sagaidāmo ūdens kvalitāti, piedāvās urbuma konstrukcijas variantu risinājumus, kā arī vajadzības gadījuma iepazīstinās klientu ar LR likumiem un normatīvajiem aktiem, kuri saistīti ar pazemes ūdeņu izmantošanas jautājumiem. Uzņēmums nodrošina dokumentācijas sakārtošanu (licence, urbuma pase) un iegūtā ūdens ķīmisko analīžu veikšanu.

Ūdensapgāde

Būvniecības procesā neizbēgami ir jādomā par drošu un kvalitatīvu mājas ūdensapgādes sistēmu, pa kuru ūdens no urbtās akas nonāk līdz mājai. Ir iespejams aprikot grodā (ja konkrētajā vietā nav augsti grunts ūdens līmeņi), kā arī, ja atļauj telpas, pašā mājā. Ļoti labus risinājumus piedāvā kompānijas GRUNDFOS iegremdējamie dziļurbuma sūkņi, kā arī virszemes sūkņi. Nedaudz lētākā komplektācijā iespējams uzstādīt kompānijas DELFIN piedāvātos Dziļurbuma sūkņus. Iespeja ierikot atsevišķu ūdens mezglu priekš āras laistīšanas.

Dziļurbuma aprīkojums

Atkarībā no klienta vēlmēm, urbuma izbūvē ir iespējams izmantot:

  • nerūsējošā tērauda,
  • melnā tērauda vai
  • speciālas dziļurbumam paredzētās PVC apvalkcaurules.

Jāpiemin, ka dziļurbumos ir vienmērīgāka ūdens pieplūde, praktiski neizsīkstoši ūdens krājumi un iespēja nodrošināt salīdzinoši lielu ūdens patēriņu.

Darbi

JAUNUMI

Informāciju un failus atstājiet šeit...

Call Now Button